نگاهی به متخصصانی که به عنوان متخصص قلب شناخته می شوند

اگر تا به حال مشکلات قلبی خود را تجربه کرده اید ، صرف نظر از این که پزشک مراقبت های اولیه شما ممکن است شما را برای ارزیابی و درمان بیشتر نزد متخصص بفرستد. پزشکی که شما را معاینه می کرد و وضعیت شما را ارزیابی می کرد ، به عنوان متخصص قلب شناخته می شد.

متخصصان قلب پزشکانی هستند که در زمینه تشخیص ، درمان و پیشگیری از بیماریهای قلبی و هرگونه بیماری که ممکن است بر متخصص قلب در مشهد قلب تأثیر بگذارد ، آموزش و مهارت خاصی دارند. این پزشکان در مورد کار قلب و عروق خونی متخصص هستند. آنها بیش از هر پزشک دیگری در مورد سیستم قلبی عروقی می دانند.

متخصصان قلب همچنین متخصصانی هستند که باید برای اطلاع از عوامل خطر مرتبط با بیماری های قلبی به آنها مراجعه کنید. آنها می توانند با شما بنشینند و برای شما توضیح دهند که برای سلامت قلب چه غذاهایی بخورید ، همچنین اهمیت ورزش منظم و چه عادات شیوه زندگی می تواند قلب را ضعیف کرده و درها را برای مشکلات در آینده باز کند.

یک دکتر قلب سالها آموزش می بیند و تحصیلات و آموزش هایی که دریافت می کند گسترده است. این شامل چهار سال حضور در دانشکده پزشکی و سپس سه سال دیگر آموزش و تحصیل در زمینه داخلی عمومی می شود. سپس پزشک باید سه سال و گاهی اوقات بیشتر را در آموزش های تخصصی مرتبط با قلب و عروق بگذراند.

یک پزشک قلب ابتدا باید مجوز فعالیت در این زمینه پزشکی را دریافت کند. پس از گذراندن حداقل 10 سال تحصیل ، او باید یک امتحان دو روزه را بگذراند که بسیار قوی و بسیار چالش برانگیز است. هیئت پزشکی داخلی آمریکا این معاینه را به پزشکان این تخصص می دهد. معاینه بسیار قابل توجه است. این نه تنها دانش ، مهارت ها و سطح قضاوت متخصص پزشکی را آزمایش می کند ، بلکه توانایی آنها را در ارائه مراقبت های درجه یک به بیماران آینده خود نیز آزمایش می کند.

در صورتی که پزشک عمومی شما معتقد باشد از بیماری قلبی رنج می برید ، برای ملاقات با چنین متخصصی اعزام خواهید شد. نمونه هایی از علائمی که ممکن است نشانه شروع مشکل در قلب و نیاز به آزمایشات ویژه باشد ، شامل درد قفسه سینه ، تنگی نفس ، افسردگی و دوره های مکرر غش می شود.